To BA-ansatte smiler mot kamera fra innsiden av et servicesenter

Vi er totalleverandør til det norske energimarkedet med områdene Energi Engros og Transmisjon og distribusjon. Her er informasjon om hvor du finner oss, og hvem du kan kontakte ved spørsmål.


LANGHUS

Adresse
Håndverksv. 25
1405 Langhus

Telefon
23 03 63 00

DRAMMEN

Adresse
Syretårnet 27
3048 Drammen

Telefon
23 03 63 00

TRONDHEIM

Adresse
Ingv. Ystgaards v 40
7047 Trondheim

Telefon
73 82 82 00


Kontaktpersoner

Jan Olav Anseth
Salgsdirektør
E-post: jan.olav.anseth@baelgros.no
Telefon: 900 46 549

Sverre Phillip Olsen
Storkundeansvarlig Energi
E-post: sverre.phillip.olsen@baelgros.no
Telefon: 952 51 925

Vebjørn Kvernerud
Produktsjef Energi
E-post: vebjorn.kvernerud@baelgros.no
Telefon: 915 61 040

Arild Thorvaldsen
Markedsansvarlig Energi
E-post: arild.thorvaldsen@baelgros.no
Telefon: 979 54 778

— DISTRIKTSSJEFER —

Trond Jørgensen
Distriktssjef Energi engros sør
E-post: trond.jorgensen@baelgros.no
Telefon: 952 51 926

Thomas Nesse
Distriktssjef Energi engros vest
E-post: thomas.nesse@baelgros.no
Telefon: 975 56 203

Ole Morten Øien
Distriktssjef Energi engros midt
E-post: ole.morten.oien@baelgros.no
Telefon: 941 35 066

Arnstein Vesterdal
Distriktssjef Energi engros midt
E-post: arnstein.vesterdal@baelgros.no
Telefon: 906 29 554

— PRODUKTSJEFER T&D —

Pål Myklebost
Produktsjef Transmisjon og distribusjon (T&D)
E-post: pal.myklebost@baelgros.no
Telefon: 913 65 815

Tor Røberg
Produktsjef Transmisjon og distribusjon (T&D)
E-post: tor.roberg@baelgros.no
Telefon: 950 25 689

— INNESALG —

Geir Kristensen
Kundeveileder
E-post: geir.kristensen@baelgros.no
Telefon: 901 79 383

Ole Martin Flaten Hansen
Kundeveileder
E-post: ole.martin.hansen@baelgros.no
Telefon: 907 33 242

Tore Pettersen
Kundeveileder
E-post: tore.pettersen@baelgros.no
Telefon: 975 72 363

Magne H. Kristiansen
Kundeveileder
E-post: magne.kristiansen@baelgros.no
Telefon: 982 41 865